Centrála :  777-833-428
     Servis :  777-833-880
777833428
777833880

Dahua IP domovní telefony (Digitální zvonek)

IP video domovní telefony a dveřní jednotky od společnosti Dahua. Možnost připojení CCTV kamer Dahua a využití zabezpečovacích funkcí integrovaných do monitorů. Přijmout hovor a otevřít zámek lze i z mobilní aplikace DMSS. Dveřní jednotky obsahují barevnou 1.3MPx kameru, kterou lze připojit do záznamového zařízení Dahua. Pro větší systémy je výhoudou modularita, kde lze dveřní jednotku přizpůsobit dle požadavků zákazníka. U jednoduchých instalací s jedním monitorem a jednotkou jistě uvítáte snadné tzv. direct zapojení. Stačí jen propojit monitor s dveřní jednotkou UTP kabelem, každé zařízení napájet z běžného 12VDC napájecího zdroj a již není třeba nic složitě nastavovat.

Ovládací display

Srdce systému

Zvonek s kamerou

Vstupní zvonek

Přístupové systémy Entry (Uklízečka X Ředitel)

Přístupové a docházkové systémy od společnosti Entry pro elektronické otevírání dveří a jednoduché zpracování docházky s ověřováním uživatele pomocí RFID karty, biometrických údajů nebo QR kódů. Součástí jsou i podkategorie na rozpoznávání tváře a kontroléry pro ovládání výtahů.

Industriální přístup

industry

Přístup dílnu nebo výrobní halu? Zde je Váš favorit. IP65 + nerez

Kompaktní jednotka

kompakt

Kompaktní jednotky nepotřebují již další součástí, neboli ALL-in-ONE

Čtečka v čistém designu

chip plus pin

Oblíbený model čtečky karet i čipů s PINPADem. IP65

Rozpoznávání tváře

Face

Zařízení a software určený pro bezdotykové otevírání dveří detekcí obličeje. Systém upozorní ostrahu na pohyb nežádoucích osob v monitorovaném objektu. Lze využít i na rozpoznání VIP zákazníky při vstupu do hotelů, bank a jiných institucí.

Centrální kontroler

kontroler

IP přístupové kontroléry jsou ideálním řešením jak pro menší, tak i rozsáhlé objekty. Hlavní výhodou kontrolérů je jejich umístění v chráněné zóně. Volně přístupné jsou tedy pouze externí čtečky, které neobsahují žádné ovládací prvky, ani data. Kontroléry lze monitorovat v reálném čase a online spravovat i přístup k jednotlivým dveřím. Komunikace probíhá po TCP / IP nebo RS232 / 485. Software pro nastavení přístupových funkcí je součástí dodávky.

Docházkový systém Entry - EDO (čip,kód,otisk......)

Zařízení a software pro správu docházky zajišťuje intuitivní zpracování docházky. Software docházky umožňuje rychlý náhled odpracovaných hodin a přesčasů, online kontrolu přítomnosti zaměstnanců a záznam docházky pomocí biometrické čtečky. Systém nabízí neomezenou rozšiřitelnost v rámci počítačové sítě a dodatečnou kontrolu díky zabudované kameře v terminálu

Docházkový terminál

industry

Docházkový terminál s biometrickým snímačem otisku prstu, bezdotykovou RFID čtečkou (standard EM4100, 125 kHz) a kódovou klávesnicí, kapacita 8000 otisků, 10 000 karet, 200 000 událostí, 3,5 "barevný grafický TFT displej, plnohodnotné zpracování docházky, 8 programovatelných tlačítek přerušení, zabudovaná kamera pro snímání zaměstnance. Funkce přístupového terminálu: 1x NO / NC relé zámku, 1x NC vstupní relé dveřního senzoru , zabudovaný zálohový akumulátor 2000mA, interiérové použití.

Řídící software

kompakt

Docházkový modul v.3, integrační software Softplus, k Entry terminálům a ACS kontrolérům, základní zpracování docházky, virtuální terminál pro PC uživatele, nastavování funkčních tlačítek, přechody terminálem, směny, skupiny, bilance, exporty, licence do 25/50/250/neomezeně uživatelů.

                                            

                                            

                                                 

                                                      

Máte dotaz ohledně vstupu do objektu? Nebojte se nás kontaktovat ?

E-mail Mob.
Dotaz
Robot ? Důležité !!

Copyright © 2020 UNT.cz Váš poskytovatel IT služeb