Centrála :  777-833-428
     Servis :  777-833-880

Centrála 777833428
Servis    777833880

 Web Fibaro 

mojefibaro.cz Fibaro + UNT.cz = IQ dům 


Proč je Fibaro tou správnou volbou?

1. Domov pod kontrolou odkudkoli na světě.

Nezáleží na tom, zda jste zrovna v obýváku či na druhém konci světa. Celý systém ovládáte online odkudkoli. Snadné ovládání pomocí chytrého telefonu, tabletu či počítače. Aplikace pro iOS i Android.

2. Chytrý dům, jak má být.

Fibaro Vám umožní vše, co od systému pro řízení chytrého bydlení očekáváte. Řídíte pomocí něj osvětlení, žaluzie, alarmy, spotřebiče, sledujete kamerový systém a mnohem více. Nemusíte být programátor, abyste si doma mohli nastavit třeba scénu před usnutím (zatažení závěsů, pomalé stmívání světel, snížení teploty v ložnici a vypnutí hudby). Sledujte chod a spotřebu jednotlivých zařízení, vše se promítá do přehledných grafů.

3. Rychlá a neinvazivní instalace

Fibaro je postaveno na rádiovém řešení. Nepotřebujete žádné kabely, žádnou složitou montáž. Díky tomu je lze instalovat prakticky kamkoliv. Instalace do novostaveb i stávajících staveb bez nutnosti rekonstrukce. Žádné kabely, žádné stavební práce a složité předělávání bydlení, žádný nepořádek. Díky miniaturním aktivním prvkům, které jsou o cca 3/4 menší než u konkurence, není třeba zasahovat ani do obložení vypínačů. V průběhu instalace nebudete nijak omezeni. Dokud nebude instalace dokončena, budete moci svůj domov používat stejně jako dříve, vše bude fungovat.
Fibaro_celek Fibaro-dum


 
UNTmail
 Webmail 

DOWNLOAD
 vstoupit 

Vzdálená pomoc
Stáhout

SPEEDTEST
 Spustit 

Vaše IP
54.145.16.43