Centrála :  777-833-428
     Servis :  777-833-880
777833428
777833880

Logo


Jednoduchá konfigurace, intuitivní a snadné ovládání – tyto funkce charakterizují zabezpečovací systém založený na ústředně PERFECTA. Systém umožňí vytvořit tradiční drátový systém, stejně jako bezdrátový či hybridní systém.
set

Variabilita

Nastavení z klávesnice nebo přes software

Přímý přístup ke všem funkcím servisního režimu je možný z klávesnice. Jednotlivá nastavení lze změnit velmi rychle a snadno, aniž by bylo nutné použít konfigurační program. Konfigurace systému může být provedena přes program Perfecta Soft . Intuitivní rozhraní vás provede krok za krokem nastavením.
set
set

Zóny zabezpečení - BLOKY

V systému, založeného na ústředně Perfecta je možné vytvořit dva hlídané bloky. Každý může pracovat v jednom ze tří na sobě nezávislých režimech. To nabízí větší možnosti pro konfiguraci systému, které jsou typická pro pokročilejší instalace.
set

set

Ohlášení poplachu

Ústředna PERFECTA má integrovaný hlasový modul s možností definovat až 16 zpráv. Na ústředně je také GSM / GPRS modul podporující dvě SIM karty, které poskytují extra zabezpečení, např. při náhlém výpadku jednoho z operátorů. Tento modul umožňuje komunikaci s monitorovací stanicí prostřednictvím GPRS, SMS a AUDIO kanálu. Každá z těchto tří metod může být použita nezávisle na sobě, je také možné definovat prioritu jejich činnosti.

Komunikace se systémem

V případě ústředen PERFECTA můžete bezpečně využívat rozsáhlé funkce aplikace PERFECTA CONTROL a programu PERFECTA Soft díky službě sestavení spojení přes server SATEL. Poskytuje šifrovanou komunikaci bez nutnosti mít veřejnou IP adresu nebo konfigurovat pokročilá síťová nastavení.

Mobilní aplikace PERFECTA CONTROL

Ovládání zabezpečovacího systému pomocí mobilních zařízení je řešení, jehož popularita stále roste. Proto pro vzdálenou obsluhu ústředen PERFECTA vznikla nová mobilní aplikace PERFECTA CONTROL, komunikující pomocí GPRS technologie.
Tato aplikace je vhodným nástrojem pro ovládání systému, kontrolu stavu bloků, zón a výstupů. Je také možné zobrazit všechny aktuální poruchy a systémové události.
set

 Aplikace pro APPLE 

IOS
Stáhnout zdarma

 Aplikace pro ANDROID 

Patch_pravy
Stáhnout zdarma
                                            

                                            

                                                 

                                                      

Máte dotaz ohledně zabezpečení objektu ALARMem? Nebojte se nás kontaktovat ?

E-mail Mob.
Dotaz
Robot ? Důležité !!

Copyright © 2020 UNT.cz Váš poskytovatel IT služeb